OPIS
Witamy! Przedstawiamy ofertę Opel Corsa 1.4i z 2015 roku – praktyczny, ekonomiczny hatchback idealny do miasta i na dalsze trasy. Auto zadbane, gotowe do jazdy! Bardzo niskie spalanie i dynamiczny silnik benzynowy zapewniają komfort użytkowania każdego dnia.
Znajdujemy się w okolicy Zduńskiej Woli przy drodze ekspresowej S8 w województwie Łódzkim 50km od Łodzi, 160km od Wrocławia, oraz 160km od Warszawy, prosta i łatwa droga dojazdu umożliwia Państwu szybko i bezproblemowo dojechać do naszego komisu. Zapraszamy!
Pamiętaj! Zapytać o specjalny rabat na zakup ubezpieczenia OC/AC w Uniqa -28%
OPEL CORSA ESilnik benzynowy 1.4, 90KMManualna skrzynia biegówPrzebieg: 112 000 kmHatchback 5 drzwi, 5 miejsc
Przebieg potwierdzony dokumentacją oraz raportem CEPiKBEZWYPADKOWYFaktura MarżaŚrednie spalanie ok. 5,7l/100kmGwarancja 12 miesięcy!
Opel przywieziony z Niemiec gdzie był odkupiony od prywatnego właściciela, samochód technicznie w rewelacyjnym stanie, nie wymaga wkładu na początek. Wnętrze również w idealnym stanie bez oznak zużycia, bogata wersja wyposażenia. Z zewnątrz samochód prezentuje się lepiej niż na zdjęciach, lakier czysty i zadbany bez rys czy odprysków.
Corsa zarejestrowana w kraju z ważnymi opłatami, na samochód wystawiamy Fakturę Marża, jako kupujący nie płacisz podatku od zakupu PCC 2%. Gwarantujemy fachową obsługę formalną oraz atrakcyjne możliwości finansowania zakupu. Auto posiada pobrane raporty AUTODNA i CarFAx które podczas zakupu Państwo od nas dostana .
Nie obawiaj się zakupu auta używanego – u nas kupisz auto z gwarancją na 12 miesięcy i możesz cieszyć się spokojną jazdą bez zmartwień o nieprzewidziane wydatki!
Wyposażenie:
KlimatyzacjaTempomatABS, ESP, kontrola trakcjiPoduszki powietrzne: kierowca, pasażer, boczne, kurtynoweElektryczne szyby przódPodgrzewane lusterkaISOFIXŚwiatła do jazdy dziennej, halogenySkórzana kierownica, sterowanie radiem w kierownicy
➠ Kontakt: ☎ 790213940 – Auto Komis Ostrówek 1, 98-220 Zduńska Wola
Faktura VAT marża – kupujący zwolniony z opłaty PCC 2%Możliwa zamiana – przyjmujemy auta w rozliczeniuOferujemy skup pojazdów za gotówkę!Możliwość zakupu na kredyt lub leasing – uproszczona procedura, 0% wkładu własnego
KREDYT? PO PROSTU ZADZWOŃ! ZAŁATWIMY WSZYSTKO W 24h!
Finansowanie tel: 730909092
Wpisujemy przebieg na fakturze – potwierdzony dokumentacją oraz historią serwisowąPełna obsługa formalna – odbierasz auto z kompletem dokumentów; resztą zajmujemy się myZapraszamy na jazdę próbną i sprawdzenie auta na wybranej stacji diagnostycznej
Kontakt
☎ 790213940
Auto Komis
Ostrówek 1,
98-220 Zduńska Wola
woj. Łódzkie, przy trasie S8
Dla zainteresowanych udostępniamy dokumentację pojazdu oraz umożliwiamy sprawdzenie samochodu w serwisie lub na stacji diagnostycznej. Każdy samochód z naszej oferty jest dokładnie sprawdzony technicznie i prawnie. Zapraszamy!
Wszystkie informacje zawarte w tym ogłoszeniu należy potwierdzić u sprzedawcy.